Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výměna modemu UPC

Zdravím volali mě z UPC že budou měnit modemy za jiný ,prej nějak mění frekvenci nebo co jenže co vím nový se dávali puze k těm 40Mbs protože ty starý tu rychlost nezvládali.Rád bych si nechal tu starou Motorolu protože ty nový jsou nějaký čínský šmejd co jsem měl už dřív a moc dlouho nevydržel,otázka můžou nějak měnit ten signál na nějakou jinou frekvenci apod nebo je to blábol.Budou mě volat ještě jednou tak ať se mám čím ohánět protože měnit se mě ho nechce, ale aby mě pak něco v září taky šlo.

http://www.upc.cz/o-upc/pro-novinare/tiskove-zprav y-2014/upc-postupne-vymenuje-starsi-modemy-za-nove /

Tohle tam píšou což je při mých 10Mbs pak blbost.

Proč je nutná výměna modemu při změně tarifu služby UPC Internet?

Pokud přecházíte z některého z nižších tarifů na vyšší internetový tarif s rychlostí přenosu dat nad 33Mb/s, bude nezbytná i výměna modemu, který dokáže vyšší rychlost dat přenášet.

Mam na 40Mbit Technicolor, zatim to nastesti slape (pul roku) v pohode. Dost jsem se toho bal, protoze jsem taky prechazel z Motoroly, ale fakt je, ze 30Mbit, kterej jsem mel predtim uz Motorola taky nezvladala a mel jsem vypadky, je to vhodny tak maximalne do 10Mbit.
Jeste pred Motorolou jsem mel Thomsona a ten shorel jako vsechno od nich horelo casto a rado a prave ten Technicolor je prejmenovanej Thomson, takze strach mam, ze to zase bude horet, ale zatim teda jak pisu OK, jdu to zaklepat.

Edit: tak sorry, koukam, ze datum 19.8, takze uz je to urcite vyreseno, jen nam nejaky idiot mel potrebu sdelit, ze Motoroly jsou do 40Mbit, coz jak pisu neni pravda.

No mě ten před tím taky kiksnul naštěstí neshořel:-) Mám teď taky ten novej nic jinýho mě nezbylo ukounčujou to vysílání v tom nižším pásmu.No že Technicolor je přejmenovanej Thomson kterej ti vyhořel si mě moc nepotěšil Pc jede skoro v kuse i když nejsem doma ,tak aby mě od toho krámu nevyhořel byt.:-/

Ted nevim, jak to myslis. Ja chtel napsat, ze firma Thomson se vicemene prejmenovala na Technicolor, ale ty modemy jsou jiny, uz od pohledu vypada ten Technicolor znacne lepe nez kdyz mi tehdy dali toho Thomsona, tamto byla takova oskliva sedocerna minikrabicka, tohle je cely cerny a hlavne velky, takze se jim to snad nebude prehrivat, coz si myslim, ze byl tehdy u toho Thomsona jeden z problemu.

Thomson se vicemene prejmenovala na Technicolor vždyť Thomson pořád funguje akorát to maj Číňani takže ten Technicolor musí bej jiná firma,já mám teda ten Cisco jak píše dole Mayhem a to je Čína koukal jsem nato při předání tak je to prašť jak uhoď v četně toho Thompsona a doufam teda že nevyhoří jak si psal.:-)Motorola byla alspoň nějaká značka a tam si alspoň trochu kvalitu hlídali.Dovedu si představit UPC a zakázku ať je to co nejlevnější ,kvalitu by musel někde testnout nějakej technik co v tý krabičce vůbec je ale nedělám si iluze.

Oni to nejak rozprodali mimo jine cinskemu TCL a zbytek firmy prejmenovali z Thomson na Technicolor, je to na wiki.

Tak CISCO bude rozhodne slapat dobre, ja nasim koupil router od Linksysu (koupeno firmou CISCO), uz na tom mam napsanej nazev CISCO a opravdu vybornej. Mam pocit, ze vsechny tyhle spotrebni sitovy prvky do ne-enterprise segmentu dela byvalej Linksys, takze ten modem dost mozna je taky od nich.

Tak nějak. Drahý to u UPC mají akorát někteří. Jak se říká - líná huba, holý neštěstí.
Já mám 10Mb/s (což mi bohatě stačí) i s telefonem (do UPC neomezeně zdarma, na ostatní pevný asi 20 minut zadarmo nebo tak něco, už nevím) za 299Kč.
Nikdo mi zatím nic levnějšího nenabídl, ani jsem nikde nic neviděl. Jasně, ještě můžu O2 za asi 800 nebo kolik. (Teď jsem se koukal, za 349 mi nabízí 2Mb/s... Se asi po...)

S tou hubou mas pravdu.Kolikrat jim staci pohrozit a ejhle najednou sami volaji a nabizi slevy.Hlavne se jednou mlada stehovala a rekla jim,ze to chce zrusit.Samozrejne technik sel pro modem na starou adresu,pritom vedeli,ze uz bydli jinde.Novou adresu meli taky,ale upominky chodili na starou adresu.No a za rok prisel dopis,ze dluzi 25000 kc,pravnik,odmeny atd..Takze jak vidim napis UPS,tak se mi nuz otvira v kapse.