Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 7 - zjištění Product key

Zdravím, mám přes 2 roky starý notebook s Windows 7 a přišla doba, kdy mám čas jej přeinstalovat.

Chtěl bych nainstalovat ale úplně čistý Windows bez jakýchkoliv softwarových nesmyslů od výrobce, ale Product key z nálepky je už nenávratně pryč. Lze nějaký způsobem tento klíč odněkud vytáhnout?

Díky za pomoc

Problem je ten ze u royalty instalacie to nenajde tvoj kluc ale nejaky OEM a na neho nic nezaktivujes. Prestan riesit nezmysly s nejakymi registry (ktore nic neovplyvnuju) a urob recovery a odinstaluj co nechces. A nepouzivaj ziadne cistice ani podobne zbytocne rozdrbavace.

P.S. tvoj kluc bude asi v ACPI v SLIC table alebo MSDM table, ale nie som si isty ci to bolo uz vo Win7 OEM aktivacii. Pozri si ich pomocou rweverything a googli ze kde je kluc v MSDM