Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zástupce pro uspání a úsporný režim

Mám ve WINDOWS XP na ploše dva zástupce:
1.%windir%\System32\rundll32.exe powrprof.dll,SetSuspendState Standby
2.%windir%\System32\rundll32.exe powrprof.dll,SetSuspendState Hibernate
Oba dva mi ale počítač přepnou do režimu spánku.
Přes start úsporný režim funguje.
Mám to napsaný dobře? A nebo kde může být potíž?
Díky

To fungovat nebude ptz SetSuspendState nebere parametre z commandlajny (vseobecne rundll32 neposiela parametre ale specialne deklarovanej fcii posle commandlajnu a fcia moze a nemusi na tej commandlajne cokolvek parsovat). Ked to chce volat s parametrami musel by si naprogramovat program a volat tu fciu z programu, alebo aspon pouzit powershell.