Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba ve win. 8.1 ?

Dobrý den.Mám notebook acer 8GB.Je nově zakoupený.Nedávno jsem přeinstalovala win. 8 na win. 8.1, předpokládala jsem, že to bude jen "vyladěná" aktulizace win. 8. Je tomu tak, ale nejsem s tím moc spokojená.Teď rovnou k tématu.Start funguje bez problému, jde o to, že když ve startu dám "Nastavení", načte se to okýnko v pravo(respektive jako normálně u win.8) v pořádku.Po té kliknu na "změnit nastavení počítače" a to se mi ne a ne za boha nechce načíst.Chyba není jen u toho nastavení počítače, ale i u více takových těch "soborů" . (respektujte, že mi je sotva 15 let, takže s názvy atd. zkušenost nemám.Jsem si vědoma základů, u ostatního přehledy nemám.Proto píšu do téhle poradny.) Díky

Win8.1 potrebuju mozno nove ovladace k HW, su na webe vyrobcu notebooku, pripadne aj nejake dalsie programy od vyrobcu potrebuju update, su na webe vyrobcu notebooku.
Ked to nefunguje tak treba skusit aj windows update t.j. zaplaty, ked nic tak sa mozes aj vratit na povodne Win8 tak ze odzalohujes svoje data mimo notebook a spustis recovery na vyrobny stav (u Acer mackanim Alt-F10 po zapnuti)

Nad těmi ovladačemi jsem přemýšlela, ale mám v tom zmatek, takže nevím kde co jak udělat.Jinak jak píšete, "odzalohovat" win. 8.1 na předešlí win. 8 , respektive resetovat aktulizaci 8.1, jsem již chtěla, ale myslím, že bych to radši přenechala odborníkům.Nebo bych to zvládla sama?co myslíte? Napište mi prosím na email " Elisak.R@seznam.cz " ráda bych s vámi o tom "pokecala" jak vidím, určitě v tom máte nějakou praxi.:-):-D