Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagy prostředí v samsung galaxy s4

Ahoj, mám telefon samsung galaxy s4 a od začátku se mi laguje prostředí (menu, hudba, galerie atd.) nevím proč, ve hrách telefon nemá problém, rozjedu na něm hry jako subway surf, blood and glory, thor dark world, vše jede v pohodě až na fruit ninja a občas jetpack joyride, ale to mě nijak netrápí, nevíte čím jsou způsobeny ty lagy v prostředí. (virem to asi není, mám antivirus)

Mám ho od dubna, a nemohlo by to být třeba touchwizem? díval jsem se na pár recenzí kde říkaly že touchwiz zpomaluje systém a načítání fotek atd, ale nečekal jsem že to bude až tak zásadní,kdybych vybíral teď šel bych asi do sony....

(virem to asi není, mám antivirus)

Viry na android neexistují pouze aplikace co dělají věci za tebe. To ale musíš i tak většinou odsouhlasit.

Jinak k věci. Problémem je.... Samsung. Problém vyřešen, nemáš zač.

Pokud to chceš nějak vyřešit, tak bych zkusil tovární nastavení a nebo custom rom