Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB host

Dobrý den,
koupil jsem si dneska S5 mini, která podle internetu měla mít USB host. Jenže co jsem dneska zkoušel tak nic. S4 mini - předešlý telefon to uměl. :/ Neexistuje nějaké zařízení do kterého by strčil flashku a přes bluetooth bych mohl prohlížet soubory? USB host fakt potřebuju... Děkuji za každou radu.

Napadlo mě kombinace: raspberry pi + bluetooth adaptér + usb hub + USB recharger který by to napájel.
Mobil by se připojil přes bluetooth k raspberry a ta by mu nabídla soubory k prohlížení (jak to dělá PC). Naprogramovat bych to zvládnul, jen bych si radši koupil hotovou věc.