Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovačky LG - špatná zkušenost - máte ji taky?

Vypálené DVD+-, DVD/RW na vypalovačkách LG 4165, 4163 a T10N dělají docela slušný problémy při přehrávání na jiných mechanikách! Vůbec nejdou načíst a pokud jdou tak to strašně dlouho trvá a nejdou uložit do imagí (chyby) apod.

Vypaluje se na Verbatim Azo+ DVD+- většinou 4x nebo 8x jako čtecí mechaniky jsem zkoušel Nec 4551 nenačetla film pálený na LG 4163, a Liteon LH18A1H nenačetla film ani data pálený na LG T10N. Třetí test: Film vypálený na LG 4163 nenačetla LG 4165 až LG T10N jenže ho nedokázala uložit do image. Jo a aby toho nebylo málo tak tak 16kou vypálené orig. hudební cd mechanikou LG 4165 na verbatim nepřehrála ani Technics ani Sony věž. Pokud jsem to stejné cd vypálil liteonem LH18A1H vše ok.
Vypalovací programy Alcohol 120% a několik verzí Nera jak 6.6.1.4, 6.6.1.7, tak 7.7.5.1 a ještě i jiné verze. Zkoušeno na 3stolních kompech a ntb.

Jediný co mě štve tak to že tu T10N mám ve svým ntb. Jinak moje Nec 4551 (až na to občasné čtení) a hlavně Liteon LH18A1H fungují bez sebemenší chybyčky.

Máte někdo podobný zkušenosti? Všichni totiž LG chválí že jsou nej ale kdybych to sám nevyzkoušel ani já bych tomu nevěřil.
Prostě LG už nikdy více.

Vypalovací programy Alcohol 120%

::):-? to som si myslel, ze je na emulaciu virtualnych CD/DVD rom :-D

Podla mna nejde ani tak o znacku ako o trochu stastia. Ja mam TEAC 516GB (DVD-RW) a starsiu TEAC 552G a nemal som s nimi najmensi problem. preto som ju poradil kamosovi, do 2 tyzdnov to bolo skoro na reklamaciu, nastastie update firmware-u pomohol (snad). Mne ju odporucil tiez kamos, co na svojej vypaloval bez problemov 3-4 roky.

Synovec ma 2 roky 2xLG (DVD-RW) a nemal s nimi nikdy problemy.

V jednom PC obchode v meste mi povedali, ze reklamuju non-stop LG a Teac a s Nec maju dobre skusenosti a v druhom zas, ze Nec neodporucaju, ale radsej Teac, ze tie su bez problemov. :-D tak si ma clovek vybrat.3-[

No tak sis LG vyzkoušel, nesedla k tobě nebo jsi měl smůlu na špatný kus. Třeba za to LG ani nemůže a hodil s tím dopravce....Už si LG nikdy nekup a najdi a doporuč nám jinou značku.

Těch většina spokojených asi nebudou samí pitomci. My prodáváme LG pořád a jinou značku jen na objednávku. Poslední dva roky má 99procent zákazníků na háku jakou má značku vypalovačky. Nikdo to neřeší a nesleduje, rozdíly jsou minimální a v segmentu panuje nuda...Jestli se LG kazí ? Ano určitý počet výrobků se v záruční době reklamuje. Neznám výrobek bez reklamací.

No mě by to taky ani nenapadlo řešit kdyby se mi nedostali do rukou dývka co se nedaj přehrát a uložit apod. Osobně bych to taky měl na háku! Jinak abych neplival jen na LG tak ta nová Liteon LH18A1H nic moc dobře nečte naštěstí má excelent zápis takže částečně odpouštím, ale kdybych ji něl jako jedinou mechaniku asi bych zešílel. Pokud máte nějaké starší DVD/CD třeba jako já 3 i 5let tak to může být sakra problém! Ač si lidi stěžujou že NECy blbě čtou tak to je procházka růžovou zahradou. Myslím, že nej. spokojenost je s Nec tím nemyslím Sony/Nec ani Optiarc.

já to vidím jinak. Když vidím, co jsou někteří jedinci schopní narvat do drajvu (zasmolené CD/DVD) a čekají, že se to na tom médiu při těch otáčkách udrží, tak se ani nedivím, že do šesti měsíců musí na reklamaci, protože tu mechaniku zasviní tak, že už nečte ani nepálí pořádně. A když je pak otevřu, to je v nich tolik bordelu, že to chodím raději čistit mimo byt

Mně se vrátily všehovšudy 2ks LG mechanik a stačilo je obě jen vyčistit a pálí zase jako o závod. Ale asi to je taky v tom, že každého zákazníka poučím o tom, jak by se měl k vypalovačce chovat.. :-D

95% problémů s pálením má na svědomí:

1. špína v mechanice (obzvláště pod čočkou nebo na sklíčku a na čočce)
2. starý firmware a nové typy médií

Jinak LG jsou "mrchy nezničitelný", stačí se o ně jen trochu starat. Osobně prodávám takořka výhradně LG...

Jo tomu věřím, ale většina lidí to asi dělat nebude (myslím rozebírat a čistit) pač je to ani nenapadne spíš odnese po roce DVDRW na reklamaci pokud nepoběží, jinak na toho Liteona dopručuji upgrade firmware je to pokropení živoou vodou.