Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno usb switch/router

Zhanam switch alebo router s tymito parametrami:

- minimalne 1 USB podmienkou (zdielanie externeho hdd)
- minimalne 6 LAN portov
- WiFi moze/nemusi byt
- cena do 100€

Zatial som nasiel jedine co vyzera schopne asus-rt-n16-d157589.htm ale ma iba 4 porty. V nudzovom pripade by stacil aj tento, ale to by som musel TV dat cez wifi a to velmi nechcem, radsej vsetko cez kabel. Ak niekto vie poradit, tak vopred dakujem.

no uvidim, uz som objednal asusa, ale iny typ, pripojim k nemu este stary switch. o bezpecnostnych dierach neviem, ale snad v ramci domacej siete to nebude problem. usb potrebujem k tomu aby som nemusel neustale s tym pobehovat medzi tv a pc, vraj je to sice pomalsie, ale postacujuce, tak uvidim. ked nie tak budem potom riesit NAS server, router potrebujem tak ci onak koli kupe dalsej elektroniky so sietovym pripojenim..