Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aplikace na zrouta baterky na mobilu

Dobry den, poradite mi prosim nejakou aplikaci na podrobnou kontrolu co mi zere baterii na samsungu?v obchode play je jich spoustu, nejake jsem si stahnul, ale neni tam nikde podrobny popis a nebo mi to presmeruje do systemu, kde to ale podrobne neni. Dekuj M.

jo já vím, že to je ve správci, ale nejsou tam přímo jaké aplikace. Je tam jen displej a pár aplikací. Ale mě by zajímalo kolik si vezmou třeba různé počasí atd. A to tam nemám. Je normální, že u položky os android je 26 procent a systém android 11 procent? Proč je tam android 2x ? Displej je tam 35 procent

Aha dobre, dekuju. Mobil je samsung galaxy s advance, mam ho presne 2 roky. Vcera jsem ho prinesl ze zarucni opravy, menili zakladni desku. Baterii mam druhou, tshle je tam cca 1 rok. Rano vyndam mobil z nqbinecky a za hofinu je tam misto 100% je 90. Nez jdu v pul 3 z prace, tak mam skoro vybito. Behem sichty vyridim tak jeden dvouminutovy hovor a o svacine jsem na nem celou pulhodinu. Je tohle normalni vybijeni nebo je baterie zase spatna?

Mal si ho predsa 2 roky tak vies jak sa vybija "normalne". Co to je "jsem na nem celou pulhodinu"? Ked to vytazujes tak to vybija dost. Ked s nim nerobis nic tak moj galaxy S vydrzi tyzden.
Ked to obnovis na vyrobny stav (nebudu tam ziadne specialne app pospustane, ale pozor zmaze to vsetko aj kontakty tak si zalohuj predtym), vypnes v nastaveniach uplne WiFi, GPS, paketove data, data na pozadi - v menu synchronizacia, tak sa ti to samo nebude nikde pripajat, a ked to nebudes ty nejak zhavit cez den, tak to ma vydrzat kludne aj tyzden.