Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM v notebooku

Zdravim,budu si tento notebook(54hhqs) kupovat. Problemem jsou 4gb ram,ktere mi na moji praci nestaci. Potrebuji 8gb. Otazka tedy zni:Pujdou do tohoto notebooku normalni Ram a nebo musi byt nejake specialni? Pokud nekdo vite,prosil bych odkazy. Dekuji

Předmět Autor Datum
Nechceš ještě další topic třeba kvůli výměně HDD? Alespoň jsi pochopil, že je lepší než ten tebou v… nový
Satyr 21.08.2014 17:15
Satyr
Otazka ci tam daju 2x2 alebo 1x4. Ak 2x2 budes muset vymenit obe za 2x4. Ak 1x4 tak je silne odporuc… nový
MM.. 21.08.2014 17:17
MM..
Do ntb se dávaj obvykle 1x4GB, takže můžeš dokoupit druhý. Měly by fungovat kterékoli notebookové RA… nový
Usermator 21.08.2014 17:22
Usermator
Hezký den, jednoduše řeknĕte prodejci, že chcete 8GB operační pamĕti k vybranému noťasu a je to. nový
FeRi22 21.08.2014 17:22
FeRi22
Hezký den, jednoduše řeknĕte prodejci, že chcete 8GB operační pamĕti k vybranému noťasu a je to. poslední
FeRi22 21.08.2014 17:23
FeRi22

Nechceš ještě další topic třeba kvůli výměně HDD?

Alespoň jsi pochopil, že je lepší než ten tebou vybíraný.

Abych nebyl mimo téma. Našel jsem toto:

systémová paměť: 4GB na desce DDR3 1600MHz

Takže tyto RAM asi nebudou uživatelsky výměnné a prý notebook má jen jeden volný slot na RAM. No nevím co je na tom pravdy, je to nějaké divné.

Do ntb se dávaj obvykle 1x4GB, takže můžeš dokoupit druhý. Měly by fungovat kterékoli notebookové RAM se stejnou frekvencí a časováním. Většina prodejců ti ale umožní to na prodejně vyzkoušet.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru