Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna nenalezena - W8

Zdravím,

mám laserovou tiskárnu Canon i-SENSYS LBP6020. Do teď jsem jí používal na starém notebooku, kde mám w XP, vše bez problémů. Nyní jsem chtěl něco vytisknout na mém druhém notebooku (w 8), ale tiskárna ne a né se připojit. Stahoval jsem si i z ofic. stránek různé programy k té tiskárně ani tak se tiskárna nechce připojit. Přitom na druhém notebooku bez jakýkoliv problémů.

Někdo kdo by mi poradil? Děkuji :)

Kompatibilita s operačními systémy: Windows 7 (32bitový a 64bitový) / Windows Vista (32bitový a 64bitový) / XP (32bitový a 64bitový) /
Server 2008 (32/64 bitů) / Server 2008 R2 (64 bitů) / Server 2003 (32/64 bitů) / 2000 /
Mac OS 10.5.8 – a vyšší¹²/Linux¹³

Stahovals co?