Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mATX herní počítač za 30000,-

Ahoj, zdravím všechny!

Před rokem (cca) jsem žádal o sestavu s AMD na videa a hry. Počítač šel ale z baráku, jelikož mě to AMD štvalo. Ale to je kapitola trochu jiná.

Jelikož jsem schopen stěhovat počítač i jednou do měsíce a tahat velkou bednu mě nebaví, tak mě napadla myšlenka mATX herního počítače. Prostě nějakou malou bedýnku, která by se za svůj výkon nemusela stydět. Jelikož mám nějaké peníze z prodaného počítače a z práce, tak jsem si vymezil limit na 30 000 korun českých.

Počítač by byl z 80% využíván na hry. Zbytek taková ta klasika jako net, filmy atp.
Jelikož jsem se na AMD naučil tak nějak taktovat, tak bych rád zkusil ji Intel. Takže bych rád "Káčkovej" procesor od Intelu.
Požaduji pouze bednu bez OS, periferií a monitoru (vlastním jeden FullHD monitor).
Sestavení nechám na Czc/alfacomputeru. Sám si do toho netroufnu.

Za mě asi vše, předem děkuji za návrhy a komentáře :)

tak mě napadla myšlenka mATX herního počítače.

Za 30 000.- je velmi výkonný stroj, navíc chceš K - taktovací, to vše znamená hodně odpadního tepla = dobré větrání.
No a ani M deska a výkonný chladič v moc malé krabici nejsou tím nejšťastnějším řešením.