Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Subwoofer

Zdravím jen se chci zeptat jestli náhodou někdo neví proč mi na subwooferu hučí reprák.Hučí i když je v klidu i když hraje proč?Má s tím někdo zkušenosti?

Hucanie reaguje na knoflik hlasitosti?

je tazke na to odpovedat?

Je to srot, alebo vadne, alebo obe veci naraz. Ked huci trafo tak sa to da spevnit, ked huci reproduktor tak sa da pridat filtracne kondenzatory, elektrotechnik vie co ma merat ci to neni nahodou vadne (moze byt odpalena dioda na usmernovaci apod), moze to byt rusenie cez zemnu slucku kvoli tomu ze to je niekam prepojene alebo sa to indukuje na samotnom audiokabli (da sa odpojit).

Já mám bluetoothový subwoofer Samsung, který mi taky hučí ve stejném režimu jako tobě. Tak jsem ho částečně rozebral a zjistil jsem, že za ten hukot může malý PC větráček, který je tam přimontován. Co by měl chladit, to nevím. Až k tomu najdu odvahu, tak ho vyměním.