Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení druhého HDD na PC

...zdravim potrebovla bych poradit jak zapojit dva HDD na jednom PC , mam stary 20GB (s OS) a novy 160GB , chtel bych aby oba disky pracovali zvlast nebo klidne dohromady ,ale nejak zaridit aby na ten novy byl omezeny pristup jen pro jednoho uzivatele... doufam zem i nekdo poradite , dik ... piste tady nebo na ICQ 214442253...

Upraven titulek z "Dva HDD" (mif)

Pripojit oba na jeden IDE kanal (jsou-li oba IDE) a najumprovat master/slave, ci pripojit na separatni kanaly (na sekundar treba s DVD drivem) a opet najumperovat. Moznosti je povicero. Viditelnost disku pro toho ci onoho usera pak urcis v "Zabezpeceni" primo ve widlich. Predpokladam ovsem NT-based OS a disk formatovany v NTFS.