Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win7, upozornění v prohlížeči událostí

zdravím,

mám win7, proff, 64b, notebook lenovo
samo od sebe se co cca 5 vteřin přehrává zvuk jako když připojím a odpojím myš USB, a myš přestává nebo začíná reagovat. pak je třeba hodinu klid a pak zase. chvíli jsem pátral a došel jsem až do prohlížeče události systému.

každých 5 vteřin (ikdyž myš funguje ok, takže to s tím třeba nesouvisí) je tam generováno Upozornění, zdroj: Filter manager
a detail:
Připojení filtru systému souborů CFRMD (verze 6.1, ‎2012‎-‎07‎-‎17T07:05:37.000000000Z) ke svazku \Device\Harddisk0\DR0 se nezdařilo. Filtr vrátil nestandardní konečný stav 0xc01c0016. Tento filtr nebo jeho podpůrné aplikace by měly tento stav zpracovat. Pokud tento stav přetrvává, kontaktujte prodejce.

dále cca co 30sec je tam generováno Informace: zdroj: Service Control Manager
a detail
Stav služby Prohledávání počítačů byl změněn na: Zastaveno

při dalším zápisu je tam
Stav služby Prohledávání počítačů byl změněn na: Spuštěno
a to se pokaždé mění - zastaveno/spuštěno/zastaveno ....

je to od 15.08.2014 doteď, dále ten protokol nesahá, takže pravděpodobně to tak je už dlouho.
problémy s myší pozoruji cca 3 týdny.

neví někdo co to je, nebo co stím?
díky

Treba zistit, ci dany problen naozaj suvisi s niecim co hlasi Event viewer. U mna sa tieto zvuky zjavuju sem tam kvoli tomu, ze su zalomene kabliky veduce ku kamere a hoci s nb nehybem tak obcas kamera naskoci a to potom v kratkych intervaloch pocujem take to tdn ddn, pripojane-odpojene aj viackrat po sebe. Pohybem z obrazovkou a je klud.

hm, první odkaz byl blbě, druhý odkaz je je obrázek na výstup programu fltmc, nevím jestli s tím má vůbec co společného, našel jsem tam název filtru CFRMD, počet instancí 0, ostatní filtry nějakou instanci mají. třeba to k něčemu je, proto jsem to tu dal.

žádné zrychlovače nepoužívám, jednou za uherský rok pustím ccleaner na odstranění dočasných souborů prohlížeče. toť vše.

ano, již jsem to pochopil:)
ale stejně je to divné, běžně používám chrome, teď jsem tedy otevřel poradnu v internet exploreru, a stejně se mi ty obrázky ukázaly, že by používaly společnou keš?

a btw: šlo to pochopit těžko, když si tam vložil ty mé odkazy, a ty se mi ukázaly správně, tak proto nepochopil. dám to jinam a snad lépe.

takže po odinstalování comoda zůstal v systému přiřazen File System Filter Driver CFRMD.

pomocí
fltmc unload CFRMD jsem to odstranil,prohlížeč událostí je v tomto již ok.

zůstává už asi jen problém s Prohledáváním počítačů Spuštěno - zastaveno.