Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SONY Xperia M Dual SIM C2005 - Nejdou přesouvat aplikace na SD kartu

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda tu někdo má zkušenosti s operačním systémem Android..
Asi před týdnem jsem si koupil tento mobil (SONY Xperia M Dual SIM C2005), protože mě přišel dobrý a nebyl ani drahej..
Dal jsem za něj 4tis, ale jak to chodí, tak tak jsem narazil na jednu zasadní věc, která mě dost omrzela a to že NEJDOU PŘESOUVAT APLIKACE NA SD KARTU
---
Tak jsem koloval na internetu a našel pár návodu jak tento problém vyřešit ale jelikož všechny návody mě přišly složitý tak jsem skončil tady a rád bych se zeptal vás jestli s timto má někdo zkušenosti... Kdyby nebyl mobil novej pustil bych se do toho sám ale jelikož je novej tak se raději poradím s vámi než abych něco pokazil nebo zničil celý Software mobilu...

Díky za všechny vaše rady či reakce.. :)

Je no,hodne lidi si mysli,ze 4gb internit pameti je dost,kdyz si system,atd.. ukousnou svou porci.Jinak presun na sd kartu je takovy klamavy tah.Pokud chces usetrit misto a presouvat data aplikaci,ci obb soubory tak,aby to melo opravdu efekt,tak potrebujes root.Vice si o tom precti zde.
androidforum.cz