Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS OFFICE

Prosim, opet dotaz laika, koupil jsem ted sve pritelkyni pocitac na beznou kancelarskou praci.... rozchodil jsem Windows XP plus nainstaloval internet a antivirus - samozrejme jen diky teto strance, moooc diky - ....jake bylo vsak me prekvapeni, ze tam neni v zakladu zadny office... a to prave moje draha polovicka potrebuje... uz opravdu nemam zadne penizky, tak nechci aby muj darek ji vysel v nivec.... nejde nejak sehnat nejakej office /Word, Excel/? Moc dekuji za radu... Tom

8-)

Jako kancelářský balík by nebyly špatné, ale jako aplikace je to jedna z nejhorších věcí, co vůbec existuje. Paměť žeroucí monstrum které s každou verzí je pomalejší (ač goebbelsovská propaganda vytrubuje o rychlejší verzi 2.0 - podobnost s Firefoxem není náhodná) a v podstatě novým GUI kopírujícím MS office obalený kód ještě někdy z osmdesátých let ze Star Office (dokonce se opensource vývojáři někde přiznali, že část kódu je komplet německy s německými názvy funcí a komentáři a nikdo neví, co to vlastně dělá a dobrovolníci to postupně překládají).,