Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde se přihlásit na skype

Zdravim dnes jsem se pokušel přihlásit na skpye přes tablet pomocí účtu z pc ale nešlo to stále mi to házelo hlášku : cannot sing in in this time chek up your mobile network ... co stím?
Děkuji

Tablet je pmp5597d duo
internet mám připojenej přes domácí wifi

Musim sa trochu zastat pisatela. Tiez mi trvalo isty cas, nez som prisiel na to, ze nezadavam zle heslo, ale ze MS vyrobil na uzivatelov Skype habaduru s tym, ze bez update programu sa do svojho uctu neprihlasi. Niekto mi moze oponovat, ze boli uzivatelia na to upozornovani emailom. Co z toho, ked povodny emailovy ucet, pod ktorym som to zakladal, uz neexistuje, alebo je nepouzivany? Trvalo mi niekolko hodin, nez som si zistil, ze jedina cesta je updatovat program (alebo pouzit nie prilis jednoduche, este k tomu len docasne riesenie na obidenie tohto problemu).