Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - odkrytí účtu

Dobrý den,
udělal jsem blbost a potřebuji poradit, jak zpět... Přeinstalovávám školní počítač a chtěl jsem skrýt účet správce tak, že by se programy instalovaly přes správce, ale přes remote desktop connection, protože žáci si vždy někde zjistí heslo a instalují hry a škodlivé programy. Bohužel jsem zapomenul povolit připojení ke vzdálené ploše a jako běžný uživatel to nepovolím. Mám W7HP, takže ani administratora nemůžu zapnout a nic mě nenapadá. Jě nějaký způsob, jak ho znovu odkrýt? Skryl jsem ho v regeditu podle tohoto návodu http://www.jiribrejcha.net/2010/08/skryti-uzivatel skeho-uctu-z-prihlasovaci-obrazovky/ a když jsem spustil regedit z instalačního DVD, tak mi to už vrátit zpět nešlo, protože tam ta hodnota nebyla a když jsem to vytvořil podle návodu ,tak to nešlo...
Díky moc za všechny rady, hlavně nechci znovu reinstalovat...

Z flesky nabootuj linux, potom najed na soubory v pocitaci - C:\Windows\System32 , program sethc.exe prejmenuj na prejmenovat.exe, a program cmd.exe na sethc.exe. Vypni, nabootuj windows, zmackni 3x shift a spusti se ti command line s admin pravy.