Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC okolo 25000 ,-

Dobrý den,
Chtěl bych Vás požádat o navržení pc sestavy v ceně okolo 25000 korun.

Využití
-Počítač bude využíván na hry a modelování v grafických modelovacích programech jako 3ds max či adobe after effects

OS
-Bez OS

Sestavení
-Není potřeba

Monitor
-Ano, nevím jestli se dá sehnat za nějakou rozumnou cenu otočný, pokud ne, tak není nutno otočný.

Co potřebuji
-hlavně bez SSD disku
-grafickou kartu značky nVidia
-bez klávesnice a myši

Děkuji za návrhy

Dobry vyber :) ja len dodam ze chladic ma 92mm ventilator a tie zvyknu byt hlucnejsie ako vacsie ventilatori takze pokial nechces pocut bzucanie ventilatoru po urcitom case tak by som odporucil radsej Hyper Evo 212, najlepsi chladic do 1000kc a ma 120mm ventilator takze pri mensich otackach ponuka lepsie chladenie a tym padom aj menej hluku.