Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DIVX

Hoj....Mam dotaz,chtel bych si vypalit vice filmu na jedno dvd velikosti 4.7 GB pres Nero.A nevim jak na to..Předem diky za radu :-)

Spustíš NERO, vybereš ISO projekt (klasické soubory) a vypálíš několik filmů jako soubory.
Doporučení:
- pokud máš titulky, zajisti, aby se jmenovaly přesně stejně jako film
- zjisti si, jaký formát titulků zvládá tvůj DVD přehrávač (pokud to chceš přehrávat na něm), popř. nahrej titulky ve formátu SRT i SUB
- zkrať, popř. očísluj jména souborů, aby se přehrávaly v pořadí, v jakém chceš. DVD přehrávač to seřadí podle abecedy a uvidíš jen začátky názvů