Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepojenie TV na sluchatka (najlepsie bezdrotovo)

hladam moznost ako preniest zvuk z TV na sluchatka (najlepsie bezdrotovo, v nudzi aj cez kabel). TV ma moznost pripojit sluchatka cez klasicky jack 3.5.

Ak su zapojene sluchadla tak samozrejme nejde zvuk z repraku z TV (to je OK, tak to potrebujem). Problem je, ked chcem mat opat zvuk z TV. Zdierka na pripojenie je uplne vzadu a tazko pristupna a kazdodenne pripajania a odpajanie nepripada do uvahy. TV ma aj konektor scart, cinch a hdmi. Ak chyba nejake info tak doplnim.

Viete nejake schodne riesenie?

Na scarte je typicky analogovy vystup zvuku. ten si musis zosilit, ak pouzijes bezdratove sluchatka tak zosilovac je rovno v sluchatkach (musis ale nejake co maju na sebe aj regulaciu hlasitosti ptz scart je vzdy naplno a TV cez dialkove bude logicky regulovat hlasitost internych repro, ked nepouzijes vystup pre sluchatka)

Najprv si to over ze si kupis len kabel Scart -> cinche alebo videocinch+audiojack, a strcis tie cinche alebo audiojack do nejakeho line-in (aux) vstupu nejakeho zosilovaca alebo PC, ze ci tam ten zvuk fakt je u tvojho modelu TV. Spravidla tam je (overene na 3 roznych TV) ale co ja viem jaku mas TV