Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Schválíte mi toto?

Dobrý podvečer,

již delší dobu přemýšlím o koupi nového telefonu rád bych se vyvaroval značkám jako jsou prestigio,huawei.
má cenová kategorie je do 4500,-
vybral jsem si tyto

Samsung galaxy S3 mini
Samsung galaxy trend plus
Sony Xperia M
Můžete mi i poslat vaše tipy.
Telefon by byl používán převážně na brouzdání na internetu, poslech hudby i FM rádií , GPS,
Předem děkuji.

převážně na brouzdání na internetu

Do dvou let je pokryto LTE, teda bud si koupit neco levneho klidne i neznackoveho a pocitat s tim, ze to budes muset vymenit nebo pridat na foun s LTE.

Docela dobry s LTE je Huawei Ascend G6-4G, ale stoji 6.000,-

Jinak za 5.000,- mas Xiaomi Redmi 1S, ktery ale LTE nema.

Chapu, ze je to vsechno pres tvuj rozpocet, ale pokud budes chtit na net slusnejsi displej a zaroven i rychlou GPS, tak ty levne founy tohle nemaji. Jinak SGS3 mini a Trend Plus jakztakz jdou, ale zazraky od toho cekat nelze.