Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr tabletu

Ahoj,
chtěl bych od vás poradit jaký tablet si mám vybrat trh je naplněný a já nevím jaký si pořídit. Chci tak tablet 3,500 - 4,000 Kč zaujali mně tyto tablety:
http://www.alza.cz/asus-memo-pad-me173x-16gb-cerny -d429527.htm#popis
http://www.alza.cz/asus-memo-pad-7-me176cx-16gb-wh ite-d1775737.htm
Tak jestli nějaký z nich nebo zvolit něco jiného, rád bych chtěl velikost 7 nebo 8 palců
Prosím dokážete mi poradit?

Narazam na to ze gyroskop je mechanicke tociace sa koleso ktore si udrzuje stale stejnu polohu. G-senzor je senzor zrychlenia (senzor sily), to je uplne ina vec (jedno udrzuje mechanicku polohu a to druhe je len merak posobiacej sily). Ked si na zemi tak sa da aj len meranim gravitacnej sily zistit poloha, ale ked s tym budes moc mavat tak moze byt z toho ten senzor zblnuty (zavisi od vypoctov v CPU) kdezto gyroskop si drzi stale mechanicku polohu aj vo vesmire alebo kdekolvek mozes s tym mavat kolko chces. Ale vysledny efekt v mobile je podobny (zistuje sa tym poloha mobilu), len nechapem ktory mudrc asi nejaky novinar zas zacal nazyvat veci uplne blbo :-)