Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber HDD 400GB

Chcel by som si kupit HDD Western Digital SE16 400GB 16MB SATA2 WD4000KS je to dobry vyber?Alebo by ste mi odporucili nejaku inu znacku,a kde by sa dal zohnat za najlepsiu cenu.Dakujem za vsetky tipy.

Klidně to kup.

Já jsem sice profláknutej Seagaťák...ale wd je levnější:-)/ a po prodání dvou starších 120seagate sem doplatil pár stovek (3) na 250 WD /pata/. A taky si koupil jako odměnu WD 500 série 5000YS ten je určen pro nepřetržitý provoz, je sice dražší ale má záruku 5let.A pořád vyjde levněji než 500G Seagate s kolmým.

U obou disků mi byl naúčtován autorský poplatek Ochrannýmu svazu autorskýmu u té 500G byl Autorský poplatek s DPH: 157,- Kč takže ten bez váhání narvu filmama až po okraj a za tu 250G si vzali 60Kč - tak tam zčásti zaseju mp3.