Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Registrace Win 7 HP

Zdravím,
odešel mě disk a to včetně Recovery, obrazu na disku, tak jsem koupil nový disk a instaloval jsem na HP notebook nový Windows 7 HP SP1 a z nálepky opsal 25 místný kód. Registraci to nevezme pře Internet, tak jsem volal z pevné linky MS a po zadání kódu se mě to ptalo, jest-li chci registrovat nějakého tuší Meka, nebo jiný produkt. Volil jsem jiný a bylo mě sděleno, že ID (aj dý:) neodpovídá, nebo co. Tak jsem zkusil i toho Meka a to samé, neodpovídá, mám smůlu a podpora je prý pouze v angličtině...
Kde jsem udělal chybu?
Jedná se o NB HP Presario CQ61 a Windows 7 HP SP1 Cz
Děkuji
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Pardon, ne registraci, ale Aktivaci produktu. Ale když jsem to tak dělal jindy i u jiných notebooků (Lenovo, jiné HP), tak to šlo, ale ne přes Internet, ale vždy jsem musel přes telefon, pevnou linku, mobilem to nejde... Tato instalace je vždy čistá bez SW jiných stran, jakýchsi antivirů a jiného smetí

Zadával jsem jej během instalace, sic se cca minutu nic nedělo, ale pak normálně instalace pokračovala, ale později nešlo Aktivovat, po změně B za 8 je vše OK.
Nevím, kde jsi přišel na to, že jsem kód při instalaci nedal..... Příště se mě zeptej.....
Všem ještě jednou děkuji