Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem v zalozkach sa nezobrazuje favicon- firefox 2

Preco sa mi pri niektorych odkazoch, ktore mam ulozene v zalozkach, nezobrazuje favicon? Napr. pri poradna.net sa mi favicon zobrauje, ale pri mnohych inych nie, aj napriek tomu, ze pri navstiveni danej stranky sa mi zobrazi ako v adresnom riadku, tak aj na karte. Nasiel som tu uz podobne temy, ale rad by som to riesil bez instalovania rozsirenia. Predpokladam, ze probem je niekde v zdrojovom kode stranky, kedy firefox nedokaze najst favicon a priradit k zalozke. :?:

Taky používám firefox 2 a některé favicon se mi nezobrazují. Měl jsem firefox 1.5 a tam se ukazovali všechny, takže to bude nejspíše novou verzí firefoxu, která ještě není vychytaná. - Čistě laický názor. :-D

Ak otvoríš odkaz, ktorý je v záložkách, tak sa ti uloží aj favicon, ale dokým ho ručne neotvoríš (čiže len vytvoríš záložku), tak tam favicon nebude. Ak po otvorení nevznikne v záložkách favicon, tak to znamená, že po otvorení odkazu zo záložiek sa ti zmení adresa (nebude rovnaká adresa v záložkách a v adresnom riadku). Ak do záložiek uložíš adresu z adresného riadka, tak po ručnom otvorení záložky sa ti favicon vytvorí.

Ano, pri niektorych zalozkach to funguje, ale nie pri vsetkych. Napr. ked som ulozil stranku "www.cdr.cz", tak sa mi favicon nezobrazil, hoci adresa v zalozke sa zhodovala s tou v adresnom riedku. Nasiel som ale dost nestandardne riesenie: ked som do zalozky ulozil hociaku inu adresu, ktora sa nachadzala na danom webovom serveri (napr. namiesto "www.cdr.cz" som ulozil "www.cdr.cz"), tak sa mi favicon ulozil. Potom staci opat zmenit na "www.cdr.cz" a favicon tam uz zostane. :))

A klikol si na tu linku zo zaloziek? (skus v takom pripade vypnut/zapnut FF a kliknut na tu zalozku a nechat nacitat celu stranku).
Je mozne ze tam je nejaka chyba, alebo je to sposobene nejakym upgradom FF, bez vymazania oblubenych, alebo je to fakt chyba FF ale este som sa s tym nestretol ze by mal FF problem s favicon (na rozdiel od IE).