Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG G2 16gb

Chtěl bych znát váš názor na tenhle mobil. Od telefonu požaduji aby mi vydržel co nejdéle a aby měl dobrý poměr cena/výkon. Myslím, že G2 má tohle všechno a navíc má kvalitní foťák a velkou výdrž baterie. Má snad nějakou chybu kterou jsem přehlídl? Jako chybu nepočítám ty rozporuplná tlačítka na zadní straně. Nebo dá se v téhle cenové kategorii sehnat něco co by splňovalo tyhle požadavky lépe než G2? Děkuji za pomoc.

Výborný volba. Tlačítek na zadní straně se vůbec nebojte - po chvilce zvyku nebudete chtít jinak. G2 sužuje snad akorát systém, který je strašně přeplácaný a občas se objeví nějaké skryté blbosti (ale to asi u většiny telefonů). Přímým konkurentem je Xiaomi Mi 3, které je rychlejší, plynulejší, má lepší konstrukci a systém. Nemá ovšem tak dobrý fotoaparát ani výdrž.

vem Xiaomi...ted ho maj v O2 bez 1 kc za 8000 coz je dobra cena

toho LG bych se bal...vzdycky je tam nejaky skryty problem
Nehlede na to ze kdyz se kouknes po netu urcite si vsimnes kolik lidi ho dava pryc...a druha otazka proc za tak malo...
to same napr lg l9 ii...papirove super mobil...ale jeho vsude hodne a na netu od nekoho sezenes i za 3000 se zarukou

LG se mi zda jako nejvic "ztratova" znacka kterou lidi moc nechtej...a kdyz ji prodavaj tak za malo...