Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna zobrazení obrázků v Google?

Zdravím zkušené Googlisty, všiml jsem si, že došlo ke změně jak Google zobrazuje výsledky hledaných obrázků. Dříve byl u každého obrázku popis (url adresa, rozměry, velikost, formát) a nyní se popis zobrazí jen při najetí myší na konkrétní obrázek, což není moc praktické. Nevíte o tom někdo něco bližšího? Dá se nějak vrátit původní chování?

images.google.cz

Na Windows 3.11 pod Vmware pozor, jsou sice v seznamu podporovaných OS, ale jsou podporovaná jen slovně - šestnáctibitová Vmware tools a drivery pro grafiku neexistují. Takže budeš odkázán na 16 barev a rychlost vykreslování obrazovky typu "slideshow".

Virtual PC má GK pro kterou ovladače pro Windows 3.11 existují. Ovšem to je ti asi houby platné když máš XP Home...

Já si tam ty WfW budu jenom ladit pro práci na PDA pod WM 5.0, takže s nimi nic velkého rozjiždět nehodlám....

P.S. Případně tu GK od Virtual PC využiju tak, že si nainstaluji VMWare, na něj XP Pro, přes to Virtual PC a na něj konečně ten WfW, ve kterému budu pracovat pod DOSem (který mám nejraději v5.0).

Ne, to byl jen špatný vtip...

Jinak mám jeden PC s Win XP PRO (takový quasiserver s TS) a kolem něj 2xPC s XP Home, 1x Th_Clienta, 2 x NTB s XP Home a XP Pro a 2 x PDA s WM 5.0 a docela to funguje (v rámci možností MS).

Samozřejmě vím, že DOS 6.22 je lepší, ale v dobách MS DOSu 3.0 (edlin) bylo vše jednodušší....