Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s netom

nazdar seci plz mam taky problem mame spravenu domacu siet cez router, secko fici len na jednom kompe mi nejde spustit internet. To je zahada, lebo siet funguje bez problemov. Skusal som vsetko aj som odinstaloval sp2 ja uz fakt neviem poradte dakto plz dik

1. se sp1 jsi na netu skoro sebevrah, ale to je tvůj problém.
2. vypiš si příkazem ipconfig -all konfiguraci sítě na pc co nejede, a porovnej s tím co jede.
3. příkazem ping ip_adresa si ověř že vidíš na váš router nebo na některý z těch jedoucích pc (pokud není icmp zakázáno na jeho firewallu)