Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní pc (zhodnocení finální sestavy)

Ahoj, zakládám nový vlákno. Předchozí dorazilo na 110 odpovědí a nedá se tam vyznat. Chtěl bych jen pár stručných rychlých odpovědí, pak to rychle označím jako hotovo a čao.

Moje "Herní sestava do 45 000" se vyšplhala na 53 696 a ne že by mi to nějak smrtelně vadilo, ale když už se pohybuji v této ceně, rád bych, aby to bylo tip top.

http://www.czc.cz/2lknr8p7emjd6b1oepmt06vk65/sezna m

Toto je seznam. Moje otázky:
Bude zdroj dostačovat i když se budou komponenty časem taktovat?
Bude chladič procesoru dostačovat i ve chvíli, kdy bude procesor nataktován?
Nebylo by lepší u takto drahého počítače zainvestovat do vodního chlazení?
Jsou komponenty v této ceně nejlepším možným výběrem?
Bude přiložený "Arctic Fan F12 PWM" k něčemu? (Byl vložen do košíku s jiným casem)
Rád bych to objednal a měl to všechno ok. Díky moc a zkuste mě neukamenovat za druhé vlákno.

Je tam 1TB na data a 500GB na systém a hry. To stačí až běda. A v minulém vlákně mi bylo 10x řečeno, že víc jak 8GB ram nemá význam, tak to prosímtě nerozváděj, než se tu strhne nějaká zuřivá debata jak tam a zase se v tom ani prase nevyzná.

Sám bych to asi dohromady nedával, na to nemám koule, zlomit nějakej pin na procesoru. A dávat další tisícovku za něco, co to CZC udělá zadarmo se mi taky nechce. Spíš tam zavolám, a řeknu jim, že chci všechno nové, dodat s balíkem i prázdné krabice a pokud bude něco od oka použito, bude se to vracet. A hotovo. Musím tam volat tak či tak, protože potřebuju udělat fakturu bez hlavičky (pokud by nějaký komponent jak již bylo řečeno byl už někým vesele opoužíván, nebo monitor nebyl dle očekávání, nemohl bych to měnit do 14 dnů [beru to na ičo]). Takhle mi to dají beze jména a do prázdných kolonek se obtiskne razítko, pokud bude vše ok.

Tak mě to je celkem jedno ,ale pročítal jsem forum o tom jejich sestavování + jsem i viděl fota jak jsou schopný skládání PC doprasit,to neříkám že to je pravidlo a jinde je to lepší.A že ti když si objednáš novej výrobek přijde použitej tak to taky není vyjímka (netýká se to jenom Pc)

Nerozumím 1M Siemens?
A ještě bych se zeptal, jestli je nějakej zásadní rozdíl v pohledu na monitor s 16.7 mil barvama a 1.07 mld ? Dell dělá tento stejný monitor i s 1.07 mld, je sice o 4 tisíce dražší, ale zase mám známého u Dellu, takže by se s ním možná dalo nějak domluvit (původně jsem ho nechtěl otravovat)... ??

Jako ten monitor co sis vybral je Ok ,každej si píše co chce otěch ms tady platíš za 4K nic víc ,monitor BenQ 24 co mám se uvádí 4ms jenže v recenzi je těch ms vícero a každej si může napsat co chce viz můj monitor ty 4 ms a toto(Inputlag Monitor zpracovává obraz relativně rychle. Přesto náročný hráč asi neshledá inputlag 15 ms zcela ideální. Běžný hráč si však inputlagu ani nevšimne.)

http://www.svethardware.cz/recenze-benq-gw2450hm-a mva-monitor-s-rychlou-odezvou/35311-3