Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je iMac vhodný pro práci s grafikou?

Zdravím,

potřebovala bych výkonnější PC pro práci s 2D grafikou, Photoshop, Illustrator, úprava fotek, taky práce s webem, možná lehce programování a Word. Líbí se mi tenhle iMac (imac-21-5-cz-d479904.htm), hlavně bych se chtěla naučit pracovat s Applem, protože to bylo na některých pozicích grafika vyžadováno.
Myslíte si, že bude tento iMac dostačující pro všechnu práci viz výše? Děkuji.

uprava fotiek, photoshop, ilustrator a praca s webom v pohode.
Word - len ten, ktory dodava MS pre mac, a ten je z roku 2008. Cize ide to, ale 100% kompatibilitu s MS Office necakaj.
Programovanie - zalezi v com. Pokial web, tak uplne v pohode.

Vykonovo by to malo postacovat.

ale 50% ceny je značka

- Nesouhlasím, momentálnē mám (rok) Apple s "27" palci (pro me ideální) predtím 21 G4 a i pres vysokou cenu, nikdy jsem nemēl HW problém, mrtví pixel, nebo obdobné problémy se kterymy se setkávám bezne u PC, kvalitní podpora., Cena odpovídá kvalitē.
- iMac jsem mel (mám) jen 2, oproti snad 10tému PC. Nepočítaje ze Osx je v mych ocích dobre optimizovany a zabezpečeny system, oproti treba Windows'

Hackintosh? Len to nie plz. To bude viac problemov ako keby si zobrala nejaky PC s win7.
Dalej si mylis iOS a OSX, co je caste. No s tymi 50% len tazko suhlasit hlavne ak s tym mas nulove skusenosti.
Ja by som zas z principu nebral win.

PS: cakam teraz Josepha, ktory mi pride povedat, ze som presedlal na PR oddelenie do apple.

Chápu, že je IOS oblíbený pro úpravu fotak atp

- Na Ipadu? Bochybuji, ze Ipad je na to vhodny...
- Jinak iMac s OSX a Photoshop, nejevi znamky slabosti, nektere editory jdou spustit pres emulatory, ale pouzil bych spise software z Aplle appstore nebo treti strany primo pro OS OSX. (ona ta kompatibilita softweru pro WIN neni v nekterych pripadech moc dobra)