Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenabíhá OS

Dobrý den, nejde mi naběhnot operační systém, dělal sem i formát disku, ubunutu, windows vista - oba systémy sem nainstaloval- vše v pořádku jenže jak restartuji NOTEBOOK, A MÁM VYNDAT MEDIUM ( SYSTÉM JE 100% NAINSTALOVÁN) TAM MI PROSTĚ NENABĚHNE - FURT JAKO BY NAČÍTA.. nevíte co s tím? děkuji

Chod v instalacke do moznosti oprav a daj tam opravit bootovanie. A v BIOSe si nastav spravne boot order (ak to bolo instalene v UEFI mode tak mas bootovat nejaky "windows manager")

P.S. notebooky maju vstavane recovery na stav OS od vyrobcu, nemas tam instalovat ziadne vlastne tvorby.