Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC/Notebook max. 6.500,-

Zdravím, chci si pořídit nějakého slušného nástupce za můj zrovna odešlý PC. PC/NTB (v případě PC chci jenom bednu) budu využívat převážně na přehrávání filmů, brouzdání po netu a sem tam zapnu League of Legends, toto jsou mé jediné priority, nic víc od toho nechci a ani neočekávám. Děkuji za rady a tipy při výběru.

dával sem to do opravny a tam mi řekli, že odešla základní deska, byla tam grafika GeForce 8600GTS, mechaniku sem tam neměl, tu nevyužiju vůbec, defakto mi zbyl jenom monitor klávesnice a myš, zejtra to rozkuchám, až to vyzvednu z opravny a pak zahodim .. každopádně ten návrh se mi líbí, díky moc