Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno víte jak na to?

Když na cokoliv ukážu myšítkem,tak se objeví co se tam píše,s..e mně to,nevíte co s tím,baloon tips to není všechny odpovědi tady jsem přečetl,není o tom zmínka,v registru je baloon tips vypnutý.Mám XP sp2 home.V nastavení tento počítač,vlastnosti je to taky vyp.Gogle to neví.Dík.

Panebože ,co je na tom nepochopitelné?Kdyyž ukážu ukazovátkem na dotaz třeba tady v poradně,tak mi to bez kliknutí napíše o co tam od začátku dotazu jde,je tam zkrátka napsáno co dotyčný chce!Dejme tomu 6 slov bez klikání,a až když se klikne tak je to pochopitelně celý!Já na to dlabu!Když mně dotaz zaujme tak kliknu a přečtu si to!Takhle to čtu jak PI dvakrát!To jsem vůl akorát já?Vám to nikomu nevadí? Dal jsem Tveak UI a je to jedno.Ukazuje to stejně.

V poradni je to urobene schvalne, ptz vyvojari poradne to tak chceli. Jasne?
P.S. takze ano je to normalne a logicke ze to robi kazdemu, kedze to je velmi dobra funkcia, hlavne ak ma otazka tak "velavravny" titulok ako napr. tento thread.

Ak si to chces vypnut v prehliadaci tak si to nastav v nastaveni prehliadaca. Kedze si v otazke nenapisal aky mas prehliadac a este sa tu nadrapujes tak si to nastavenie najdi sam.

CO je normální titulek?Co jsi nepochopil?Co považuješ za normální?VŽDYŤ je tam všechno co je v doporučení,na které mně poslal hned na začátku Karel?A kdyby sis přečetl všechno co jsem napsal pochopil bys to taky.Děkuji všem a dobrou noc.

Jinak mám pochopitelně IE7,SP2,Aktualizovaný,a protože to dělá i ve Firefoxu,je to jedno,zvlášť když to je ZÁMĚREM poradny...Což jsem netušil!Jak bych mohl?Už jsem se lekl že mám nějakého zmetka?Proto jsem se odvážil...Proto DíKY.

Nie, nie je to zmetok, je to schvalne. Vidis, si sa mal opytat rovno ze ako to myslis, nemuseli sme tu potom vypisovat 3strany ale stacila potom odpoved jednou vetou: je to tak schvalne a je to OK :-)
P.S. pre buducnost... :-)
P.S.2. nie je to len tvoja otazka ale objavilo sa tu naraz dost nicnehovoriacich titulkov a vidim ze viac ludi uz nema chut na to ani klikat a su uz z toho dost nervozni :-)...

... v IE neviem ci na to je nastavenie (ci sa mrkvosoftu uracilo to urobit v IE nastavitelne), vo firefoxe napr by to malo byt v about:config polozka browser.chrome.toolbar_tips

P.S. vypinat neodporucam, ved predsa to nemusis citat dvakrat aj ked sa tooltip zobrazi nikto ta nenuti ho citat mozes kliknut na linku, tooltip predsa po pohnuti mysou zas zmizne, nie? :-)

Normalny titulok by bol napr. "Bubliny po podrzani mysi neviem vypnut" a podobne, proste aby bolo jasne o co tam ide. Si nemysli ze vsetci klikaju na vsetky titulky bez zmyslu. Ak pouzijes vystizny titulok tak ti na to kliknu prave ti, ktori o vypinani bublin nieco vedia, na titulok "vite jak na to" ti klikne len par ludi co sa zrovna nudi.

A do otazky mas napisat podrobnosti, ptz. tie su v tomto pripade potrebne, ptz bubliny zavisia od konkretneho programu nad ktorym tu mys drzis. Nema kazdy chut citat celu diskusiu ze ci si v 10prispevku konecne nenapisal ze o aky program konkretne ti ide.

Sorry ale neumím vypnout bubliny je kok....protože to mám vyplé na 3 místech a jede to stejně.A už ani nevěřím ,že by to šlo.Jinak že je tu popsaná stránka...je to tady snad na to?Aspoň se tady pár lidí pobavilo?
ČAU.

to je jedno ci vies alebo nevies, ale ked je otazka o bublinach, tak by malo byt v titulku slovo bubliny (tooltips), aby na to klikli ti co sa vyznaju v bublinach, a nie experi na HW, ani experti na office, ani experti na motorky, ale experti na vypinanie bublin, no :-)