Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač do 11 tisíc

Ahoj, chci si poskládat počítač do 11 tisíc, spíše herní.. člověk si řekne herní, ale za 11 tisíc už dneska určitě nějaký slušný pc poskládat lze. Nejlepší by byl u komponent poměr cena/výkon.. čiže, kdyby byli 2 nějaké komponenty podobného výkonu, tak radši ten levnější, přání jen jedno, aby gpu byl Radeon, je to spíše jen osobní zkušenost a znalost ovladačů...

HDD taky
A mechaniku taky, ta stejně stojí pakatel

Díky

Pokud vyhodíš OS, tak se z M-Polového návrhu dostaneš na 12.395 Kč. Můžeš ještě ušetřit tím, že koupíš nějakou "papírovou" PC skříň, což moc nedoporučuji, kvůli airflow. Dále ještě můžeš ušetřit na chladiči na CPU, v případě, že nebudeš taktovat a nebude ti vadit box, který bývá hlučnější.