Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním windows 7

Dobrý den,

mám problém se spuštěním mého notebooku s Windows 7.

Po spuštění systému Windows se objeví modrá obrazovka (píše se tam Dumping physical memory to disk: (načítání do 100).

Po tom se počítač restartuje a nabídne mi to možnost Spustit nástroj oprava systému (doporučeno)

Po té mi to napíše, že Nástroj oprava spouštění systému nemůže automaticky opravit tento počítač. (nabídka Odeslat nebo neodeslat informace o tomto problému)

Pak dám Dokončit a notebook se vypne.

Nevíte prosím, co s tím? Kde může být problém?

Než jsem počítač vypl, tak tam byla nějaká aktualizace AVG - bylo potřeba restartovat, já to odkládal. Po tom, co se ntb seknul, tak jsem musel počítač vypnout na tvrdo a už nešel spustit.

Díky :)

Když dám odinstalovat AVG 2014 - tak mi to napíše:

Program AVG Installer Application přestal pracovat.

Problém způsobil, že program přestal správně fungovat. Systém Windows program ukončí a oznámí vám, zda je k dispozici řešení.

Ukončit program.

Dále se nic neděje.