Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komp do 300euro na náročnější job?

Chci si konečně zařídit pořádný pc, doposud jsem používal notebooky na net a editaci a hrál jsem na konzolích, ale už mě to nebaví... Chci se zbavit konzole a blbostí a naházet love do sestavy, žačít chci znovu, jako koupit vše nové, v okruhu 300euro (kolem 9k Kč)
Chtěl bych tam rozjet CoD Ghost na Full a mít jisté že mi tam GTA V také pofrčí na podzim. Kdyby 9k bylo málo tak kolim bych měl tak mít na takovou sestavu?

A já bych chtěl rozjet svého Favorita na 180km/h a aby spotřeba nebyla větší než 3 litry na 100km. Jaký benzín koupit?

Poslední dobou mám dojem, že se někteří uživatelé IT techniky zbláznili. Že naprosto ztratili soudnost.

Nachystej si aspoň 25.000.

- Bohuzel za 300€ bude stále na hraní lepsí ta herní konzole, bohuzel.
- Za tu cenu by slo nēco poskládat, ale herní by to nebylo. (Stolní kancelársky, mensí hry)

"naházet love do sestavy" , "rozjet CoD Ghost na Full", "GTA V" okolo 300e

Vidno ze si hral na konzoliach :D

Uplne ze najmensia suma za ktoru by sa dalo hrat nejake hry:

90e procesor (fx-6300)
65e zakladna doska
130e graficka karta (750ti nic to nezere a ma to skvele vysledky)
45e 4 gb Ram
40e 300-400w zdroj
40e 500gb hdd
30e bedna
30e klavesnica+mys
= 470e (bez monitora a windwsu a bez postovneho)

Ale procesor a graficka karta sa da kupit aj v podobe APU procesoru od AMD ktory ma zabudovanu graficku kartu v sebe, stoji menej ako keby kupis procesor zvlast a grafick ukartu zvlast ale vykonom je slabsi no hry na nizkych detajloch zvladne.