Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s dlaždicemi ve Windows 8

Dobrý den,
prosil bych o radu co s tímto: Nejde mi klikat na dlaždice, či jak to nazvat, v nabídce start mého notebook Asus X550VB. Mám Windows 8 64 bit. Pokud na kliknu na dlaždici s aplikací Store pouze to problikne a vrátí mě to zpět do startu, pokud kliknu například na počasí nebo zprávy nestane se nic. Kliknout jde pouze na dlaždici Plocha, nebo na nějakou která odkazuje na program nebo dokument v počítači. Díky za rady

Som neskutocne zvedavy na Windows 9. Nie ze by som sa chystal "emigrovat", ale zaujima, ci uz pani z "Microsoft Redmond Campus" vytiahli paty zo svojho bungalovu a pozreli sa po svete, co ludia ziadaju, alebo si stale budu varit polievocku, ktora chuti len im.

1. cely Mnichov (statna sprava) presla na Linux
2. China zakazala Windows 8 a planuje svoj vlastny OS
3. Rusko planuje nielen vlastny OS ale aj vlastny CPU

Myslim si, ze Microsoft sa musi znazit podstatne viac, ako doteraz.
Ked priratame Android, ChromeOS, narast Linuxu a dalsie, tak MS musi excelovat.
V predpovediach na Windows 9, to je pre MS velmi spatne.