Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xiaomi Mi3W vs Mi3

Zdravím, mám jen malou nesrovnalost a strejda google jednoznačně neodpověděl.
Dotazem je: Xiaomi Mi3 je čínská verze s Tegrou 4 a Mi3W světová verze se Snapdragonem 800? Nebo je to jinak. Dík za odpověď.

že by sami čínania nevedeli čo robia ? keď je to tak,tak je to tak,na ich webe to majú presne naopak,verzie s W/wcdma3200-2300-tie u nás nemá nikto/ malaysia,korea,japan,china only,s tegrou len do septembra 2013,od septembra 2013 takisto so snapdragon s andreno330 grafikou....