Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem all share

televize samsung le32d550 už jsem kdysi allshare používal,ted mam nové pc a už si nepamatuji jak to funguje,je potřeba nějaký softver?

telku jsem propojil s modemem vše je ok ale když najedu v televizi na allshare píše-není připojeno zařízení all share

Asi je těžké zadat do vyhledavace: allshare windows
Tady je odkaz, kde si krome toho, že si o tom přečteš je odkaz ke stažení:
http://www.digilidi.cz/allshare-jednoduchy-dlna-se rver-nejen-pro-samsung-televize

Jinak, pokud si spustíš Windows Media Player, tak v menu je "datový proud". Poslední položka je tam zapnout vysílání médií datovými proudy. Pak to máš bez nutnosti instalace dalšího software.

AllShare dává více možností. A přiznám se, že jsem na tom tvém posledním linku odkaz ke stažení nenašel. Na tom horním linku je download nefunkční. Sám jsem to stahoval před několika roky, oni to snad už neposkytují nebo co. Jinak se nedá vysvětlit to, že ten download link tak "skrývají". Možná to je jenom pro přihlášené.

Ahoj,

mám uplně ten samý problém. Žádný návod nefunguje a ten program není ke stažení.
Stáhli ho a nahradili tím Linkem, ale to taky nejde.
Jsem televizí tak trochu zklamaný, protože se mi nedaří rozchodit taková zdánlivě banální věc a Samsung nemá extra podporu

Záleží na tom, čemu říkáš "sdílení". Zobrazovat obsah z PC jde třeba i Irfanem (volba HDMI na TV), jde to i tím WMP, ale zase jenom jednostranně (v PC spustíš automatické přehrávání a přes HDMI se to zobrazí v TV), nejde ovšem procházet nasdílené složky v PC.

Mi to Allshare kdysi fungovalo i přes router (tzn. z TV jsem se pomocí ovladače procházel nasdílenými soubory a složkami v PC). Jenomže pak se něco změnilo (možná nějaká aktualizace smart TV Samsung) a televizor už nevidí na PC a naopak.