Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypalit windows 7

Zdar,potrebujem poradit kedze sem na starem pocitaci brachovi menil hdd tak tam musim nainstalovat znovu windows lenze predajca nam k tomu pc nedal dvd instalacku windowsu tak sem stahel z internetu windows a cd key mame na pc prilepeny.Lenze neviem jak mam ten stahnuty windows vypalit v programe nero bud DVD-ROM(boot) alebo DVD-ROM(iso)?

Že HDD byl nefunkční a někdo ho dokonce koupil, jste napsal kde? Tohle přeci nikdo nemůže tušit, když u toho asi ani nebyl. To iso by mělo být bootovatelné, když máte koupené Nero, pak ten program má snad i nápovědu, dostupnou přes obvyklou a profláknutou funkční klávesu F1. Iso se obvykle jako "iso" vypaluje, novější redmondské systémy to umí také a bez externí aplikace.

Pozn.: Až to nainstalujete, včetně řádných ovladačů v řádném pořadí a nastavíte, pak tvorba obrazu disku by nebyl špatný počin.
Pozn._2: SystemRescueCd >> Partimage >> komprimace gzip.