Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reproduktory - jaké do Kč 10000,-?

Hoj potřeboval bych nové bedny se subwoofrem.Hlavně kvůli hudbě, víte o nějakých kvalitních do 10 000kč? Moc se v tom nevyznám a nechci utratit tolik peněz za nějaký šmejd.Díky za odpověď.
Změna předmětu, původně: reproduktory
Změna kategorie, původně: Multimedia (karel)

No chci to k PC.A co poslouchám všechny nové songy, které se mi zrovna líbí a disko hudba, tj. djberos, pendulum,skrillex,majk spirit,rytmus,ego,hardwell,david gueta a další.Nemám naopak rád metál,většinu rocku,punk,jazz,klasiku. Je mi 23 btw.

To si matně pamatuju (S/V jsem býval hrdým předplatitelem). K věci: Karlovy monitory by byly příslovečným házením perel sviním (opět bez urážky). Pokud tazateli stačí 2.0, navíc k PC bez dedikované zvukajdy, pak jakákoliv dvoupásma MDF s vlastním zesilovačem. Neříká se mi to snadno, ale klidně Genius :-p.