Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Dobrý večer, vlastním cca 3 roky starý notebook, u kterého mi přestává dostačovat jeho výkon. Hledal jsem tudíž nový, "herní" notebook do cca 20 000Kč, který by byl hlavně jak jeho název vypovídá, na hry, střih videa a ostatní multimediální práce. Po přečtení pár příspěvků s dotazy na podobné téma jsem se dočetl, že spousta lidí notebooky na hry do této ceny moc nesází a radí, ať si dotyční raději sestaví PC které bude mnohem výkonnější. Jelikož se aktuálně v PC moc neorientuji, tak jsem nějak zkusil navrhnout PC sestavu --> Order1.htm <-- je mi jasné, že jsou to nejspíše nesmyslně zvolené komponenty, jak říkám, moc se v tom neorientuji. Kdyby se našel někdo, kdo by měl trpělivost a byl ochotný mi poradit a popřípadě navrhnout jiné komponenty tak předem děkuji. Jediné co bych asi v této sestavě nevyměňoval by byl procesor, jinak prosím o Vaše návrhy.

Ano, je to blbost. Mrkni do hledani, byvaji tu navrhy sestav casto, neco urcite vyberes.

Jinak k tomu tvemu:
i7 - zbytecny, staci ti i5.
deska je AMD, potrebujes odpovidajici desku, kam ten procesor pujde strcit
pameti muzou byt pro AMD desku, ale ne pro Intel, tam musis mit 1,5V
grafika je spatna
zdroj je maximalne do kancelarskeho PC.