Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon iP4950 - dvojitý tisk

Při potisku CD/DVD je černý text dvojitě, jakoby byl tisknut znovu, ale s posunem zhruba o tloušťku čáry. Mezírka v posunu je bílá. Tisk kteroukoliv barvou tuto vadu nemá. Tisk na papír 100%. Zatím jsem zkusil přeinstalovat ovladač tiskárny a program CD-Label Print. Rovněž nový černý inkoust. Obnovil jsem systém z obrazu disku v Acronisu z doby, kdy byl potisk dobrý. Nepomohlo.

Jiný program jsem kvůli téhle závadě nezkoušel. Zkusím hledat, máš nějaký tip ? Kdysi jsem zkoušel v Neru, bylo to těžkopádné, několik potisků jsem stvořil, nesednul mi.
Vidím to na objednání nové tiskárny. Bohužel, tenhle model se už neprodává.