Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ROM

Zdravím a přeji hezký den. Mám prosbu o radu. Instaloval jsem si na Samsung Galaxy S3 Custom ROM Blekota S5 podle tohoto návodu www.uniplex.cz/fantomasmag/clanky/custom-rom-bleko ta-s5-lite-pro-samsung-galaxy-s3.aspx vše funguje správně žádný problém nemám. Jen teď vyšla novější verze té ROM tak se chci zeptat když ji chci nainstalovat tak jestli opět musím dělat ty první 2 kroky tedy ROOT a Custom Recovery a nebo to tam zůstane z té první intalace a já tedy na SD kartu nakopíruji novou ROM a rovnou přejdu do Recovery -> wipe atd.. Děkuji za odpověď

urcite existuje presny navod, rid se opravdu presne podle nej, jinak si z telefonu muzes udelat cihlu.

bezne ale root a custom recovery nemusis delat znovu, uz je mas, leda ze by se v nove custom recovery neco zmenilo, co by bylo treba pro instalaci nove ROM.