Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zprávičky - optické odlišení

Všem co mají vliv na pc.poradna.net

Hodilo by se jednotlivý zprávičky od sebe nějak opticky oddělit. Např. odsazením prvního řádku o 2 znaky nebo horizontální čárou nebo něčím chytřejším. Takhle jsou dost nepřehledně zobrazený.

Děkuji,
Pavel

tiez sa pripajam, je to nenormalne neprehladne, ak tam necumim pozorne, ani si nevsimnem pri citani, ked som prebehol do dalsej spravicky... :-)

edit: aaaa, a uz bolo zas vyhovene hlasu ludu, Spravicky su uz prehladnejsie oddelene background farbou :-) dakujeme