Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 8000 Kč

Zdravim,
prosím znalejší (M-Pol...) o návrh PC (jen některé komponenty, některé mám).
1. Finanční limit: 7000 až max. 8000 Kč
2. Využití PC: méně náročné hry (Traktor Zetor, nějaké Rallye, závody aut...)
3. OS: Vlastní (Win 7 x64)
4. Sestavím si PC sám: ano
5. Monitor: mám LG 24 EN43V-B (1920 x 1080 px)
6. Co mám a šlo by snad použít:
a) Zdroj: Seasonic SS-400ET, 400 W, 80+ bronze (nový)
b) Chladič CPU: Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2
c) PC bednu
Takže potřebuji: Základní desku, CPU, RAMky, HDD (stačí 500 GB), Grafickou kartu a DVD mechaniku, popř. kdyby nepasoval, tak ten chladič CPU.
Díky.

Na paměti se zase tolik neušetří a je lépe vzít kit najednou. Právě ohledně těch her si nejsem jist jejich nároky.
Pokud by APU nedostačovalo, pak dvě možnosti:
AMD AM3+ - proslýchá se cosi o slevách na začátku září:
Profláklý FX-6300
ZD
OP
pak toho ovšem moc na grafiku nezbývá, i R7 250 je přes rozpočet.
Intel bude na tom podobně - vyplatí se dvoujádrová Pentia, dvoujádrová i3 s HT jsou už cenou mimo a rozumnější i5 také.

Pozn.: Uvidíme, co M-Pol.