Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xperia SP - custom rom

Ahoj,viete mi povedat ako dat custom rom,cital som uz mnoho clankov, ale som z toho jelen...tak by som sa chcel opytat ako nato? co potrebujem? je potrebny root?
Mam aktualizaciu 4.3 a nevyhovuje,chcem si tam bud dat nieco ine(asi CM,vela ludi to chvali) alebo skusit niekde najs staru 4.1.2 ci ako to bolo... :D

Ďakujem

V tom pripade tam custom ROM nedavat. Zadny jednotny postup neexistuje. Postupuje se presne tak, jak to pozaduje tvurce custom ROM v prilozenem navode pro dany model telefonu. tady se neda vic odpovedet, najdi si vyhovujici custom ROM, nejake zkusenosti pro tvuj mobil by mohli mit uzivatele na androidforum.cz, a pak postupuj presne dle navodu.

Ďakujem...mam este otazku Navod na ROOT: je tam napisane že mal by som mať takto : Xperia SP (C5302/3/6) {FW: 12.0.A.1.211/257} ,,ale ja mam FW: 12.1.A.1.205... pisu dole ze odvazny to mozu skusit aj ked tam nieje moj fw...pozrel som aj na odkaze co tam je ale moj fw tam nieje...ak by mi root nevysiel,co by sa stalo?