Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava 45k

Mužete mi doporučit Kompletní PC sestavu ( myš, klávesnice, monitor ) pro hraní her ?

Podmínky : Cena MAX. 45000
SSD Disk + min 1T normální disk
Win 7

Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware. PC sestava je PC sestava. (karel)

Herní stroj s možností přetaktu procesoru + herní monitor s pětiletou zárukou.
Návrh Intel i7 K HR + OS Win 7 + IPS monitor /44 548,-/

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 12N78011WQQ012NUC0116NT011Y0R011ZN4011O1X012JW0012 I1Y012R1P01155I011XEX01

Klávesu + myšáka si už vyber sám a raději rovnou v kvelbu osobně, každému vyhovuje něco jiného = velikost myši/levák - pravák, zdvih "čudlíků" klofny.........

(nákup a sestavení/instalace OS zdarma lépe na CZC.cz)

Koupit si v dnešní době TN? To jako fakt? Ta technologie pamatuje snad minulé tisíciletí. To Eizo od M-Pola (a téměř jakékoli jiné IPS) na tom bude s obrazem značně lépe.

Já si kupovat 290, koupil bych si k tomu 2, lépe 3 monitory a pařil na těch. Jeden mi na některé hry přijde málo. (Ale já nejsem moc náročný hráč co se týká her a detailů...)

Za účelem hraní her je TN lepší volba

TN je lepší volba snad jedině na notebooku (že ti na displej nikdo nevidí ve vlaku).

Otázka za dva bludišťáky: Bude víc znát rozdíl ve frekvenci (zanedbatelné, vzhledem k tomu, jak funguje lidské oko), nebo rozdíl v hnusných barvách a špatných pozorovacích úhlech?

TN bych už nekoupil ani svojí babičce, natož do sestavy za 45k...